ubezpieczenia NNW

Jak zostać instruktorem sportu lub instruktorem rekreacji ruchowej? Należy ukończyć KURS INSTRUKTORSKI!!!

Zajęcia ruchowe z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi osobami mogą prowadzić osoby posiadające uprawnienia instruktorskie (legitymacje instruktora sportu lub instruktora rekreacji ruchowej). Prowadzenie zajęć bez uprawnień niesie za sobą poważne skutki prawne załamania ustawy i rozporządzeń, narażeniem zdrowia i życia osób biorących udział w tych zajęciach (przepisy kodeksu cywilnego i karnego).

 

Dotyczy to każdego rodzaju zajęć ruchowych prowadzonych przez osoby fizyczne i prawne (kluby, gminy) oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, prowadzących w obiektach, na terenach zamkniętych i w środowisku otwartym, w sposób stały i sezonowy, nieodpłatnie i za odpłatnością, jednorazowo jak i w zorganizowanej działalności w dziedzinie rekreacji ruchowej w zakresie:
1) zajęć, podczas których prowadzone są różne formy rekreacji ruchowej,
2) innych form aktywnego wypoczynku rekreacyjno-sportowego, a w szczególności: biwaków, obozów, rajdów, zlotów, spływów, turniejów, festynów i zawodów amatorskich.

 

Jeśli jesteś aktywny, lubisz sport i umiesz zarazić swoją pasją innych możesz zostać instruktorem sportu i rekreacji. Nie musisz kończyć studiów wychowania fizycznego, żeby mieć tytuł zawodowy do pracy w sporcie lub rekreacji. Specjalistyczne kursy instruktorskie, kursy trenerskie lub kursy menedżerskie prowadzone przez Polską Akademię Sportu pozwolą Ci uzyskać przydatne uprawnienia do pracy. ZAPRASZAMY!

Jak zostać instruktorem?

 

kursy instruktorskie  Strefa dla kursantów 
  Oferty pracy dla instruktorów
  Absolwenci naszych kursów 

kursy na instruktorów sportu i rekreacji ruchowej

KURSY INSTRUKTORSKIE SPORTU i REKREACJI, SZKOLENIA, KURSY TRENERSKIE I KURSY MENEDŻERSKIE


ubezpieczenie NNW


Ubezpieczenie NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków) obejmuje osoby które doznały uszkodzeń ciała, stałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci. Składki na ubezpieczenie NNW nie są wysokie, ale w razie potrzeby zyskujemy pomoc finansową lub zwrot kosztów. Jest to szczególnie ważne w poważnych uszczerbkach na zdrowiu, gdzie potrzebna jest np. rehabilitacja czy drogie lekarstwa i zwykłe ubezpieczenie NFZ nie pokrywa tych wydatków. Wypadek może zdarzyć się każdemu na sali ćwiczeń, boisku, szatni, siłowni, pływalni, stoku narciarskim itp. więc nie można zakładać „nic mi się na pewno nie stanie”.

Przed zakupem, należy dokładnie sprawdzić ofertę ubezpieczyciela i opcje jakie proponuje. Im wyższa suma ubezpieczenia tym wyższa będzie składka. Wysokość składki będzie często zależała również od specjalności kursu. Przykładowo wspinaczka, narciarstwo, snowboard jako dyscypliny wysokiego ryzyka będą miały wyższe składki niż np. fitness czy tenis stołowy. Wysokość wypłacanego odszkodowania zależy zwykle od uszczerbku na zdrowiu orzeczonego przez lekarzy, powołanych przez ubezpieczyciela.

Studentom oraz osobom poniżej 30 roku polecamy karty http://euro26.pl/ oraz http://www.isic.pl – wg opinii naszych kursantów oferują najlepsze warunki za najniższą cenę na długi okres (min. rok), zwłaszcza w wersji SPORT. Można je kupić na większości uczelni lub on-line, cena średnio od 50 do 130 zł.

Inną opcją jest wykupienie ubezpieczenia TYLKO na okres kursu. Cena wynosi średnio od 1 zł do 3 zł dziennie. Zakup możliwy w lokalnych punktach ubezpieczeniowych lub na stronach porównywarek oraz portali ubezpieczeniowych np:

 

 

kontakt

tel.: w godz. 10.00 - 20.00, 7 dni w tygodniu  50 485 13 11

mail: kursy@pas.edu.pl

 

 

 

 


 

promocje

rabat 50 zł przy
zapisie do 12 lutego

rabat 350 zł dla
AWF, WSKFiT i EWS

partnerzy

kursy na instruktorów trenerów piłki nożnej

 

szkolenie na instruktorów kulturystyki

 

szkolenie na instruktorów fitness aerobiku areobiku

 

szkolenie na instruktorów tańca sportowego

 

szkolenie na instruktorów samoobrony

 

szkolenie na instruktorów lekkoatletyki lekkiej atletyki

 

szkolenie na instruktorów narciarstwa

 

szkolenie na instruktorów pływania

 

szkolenie na instruktorów piłki ręcznej nożnej siatkowej koszykówki

 

szkolenie na trenera II 2 klasy w piłce nożnej