SZKOLENIA INSTRUKTORSKIE - SPECJALISTYCZNE KURSY INSTRUKTORSKIE SPORTU I REKREACJI

Jak zostać instruktorem sportu lub instruktorem rekreacji ruchowej? Należy ukończyć KURS INSTRUKTORSKI!!!

Zajęcia ruchowe z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi osobami mogą prowadzić osoby posiadające uprawnienia instruktorskie (legitymacje instruktora sportu lub instruktora rekreacji ruchowej). Prowadzenie zajęć bez uprawnień niesie za sobą poważne skutki prawne załamania ustawy i rozporządzeń, narażeniem zdrowia i życia osób biorących udział w tych zajęciach (przepisy kodeksu cywilnego i karnego).

 

Dotyczy to każdego rodzaju zajęć ruchowych prowadzonych przez osoby fizyczne i prawne (kluby, gminy) oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, prowadzących w obiektach, na terenach zamkniętych i w środowisku otwartym, w sposób stały i sezonowy, nieodpłatnie i za odpłatnością, jednorazowo jak i w zorganizowanej działalności w dziedzinie rekreacji ruchowej w zakresie:
1) zajęć, podczas których prowadzone są różne formy rekreacji ruchowej,
2) innych form aktywnego wypoczynku rekreacyjno-sportowego, a w szczególności: biwaków, obozów, rajdów, zlotów, spływów, turniejów, festynów i zawodów amatorskich.

 

Jeśli jesteś aktywny, lubisz sport i umiesz zarazić swoją pasją innych możesz zostać instruktorem sportu i rekreacji. Nie musisz kończyć studiów wychowania fizycznego, żeby mieć tytuł zawodowy do pracy w sporcie lub rekreacji. Specjalistyczne kursy instruktorskie, kursy trenerskie lub kursy menedżerskie prowadzone przez Polską Akademię Sportu pozwolą Ci uzyskać przydatne uprawnienia do pracy. ZAPRASZAMY!

Jak zostać instruktorem?

 

kursy instruktorskie  Strefa dla kursantów 
  Oferty pracy dla instruktorów
  Absolwenci naszych kursów 

kursy na instruktorów sportu i rekreacji ruchowej

KURSY INSTRUKTORSKIE SPORTU i REKREACJI, SZKOLENIA, KURSY TRENERSKIE I KURSY MENEDŻERSKIE


Promocje i zniżki na kursy


Wybierz interesującą Cię promocję, aby poznać jej szczegóły:

rabat 50 zł przy zapisie do 31 sierpnia

rabat 350 zł dla AWF, WSKFiT i EWS

 

bezpłatne kursy dla bezrobotnych

 

bezpłatny kurs dla zgłaszającego grupę


rabat 50 zł przy zapisie i wpłacie do 31 sierpnia

Obowiązuje na wszystkie części specjalistyczne weekendowych kursów instruktorskich i kursy menedżerskie w Warszawie, Szczecinie i Lublinie rozpoczynające się w październiku i listopadzie. Warunkiem skorzystania z rabatu jest zapisanie się na stronie internetowej i wpłacenie pełnej kwoty za kurs do 31 sierpnia każdego roku. Po tym terminie nie można już skorzystać z promocji. Rabat nie obowiązuje na część ogólną kursów. Rabat nie obowiązuje na kursy w innych miastach. Rabat nie obowiązuje na kursy intensywne we wrześniu. Rabat nie łączy się z innymi promocjami.rabat 350 zł dla AWF, WSKFiT i EWS sprawdź szczegóły

Warunki promocji: Przy uczestnictwie jednocześnie w części ogólnej i specjalistycznej kursów instruktorskich w Warszawie o specjalnościach: koszykówka, piłka siatkowa, piłka ręczna, samoobrona, tenis stołowy, lekka atletyka promocja dotyczy zniżki z opłaty za część ogólną kursu. Nie zwalnia to jednak z uczestnictwa w zajęciach części ogólnej i zdawania egzaminu. Pozostałe warunki obowiązują tak samo, jak dla pozostałych uczestników. Opłatę za cześć specjalistyczną należy wpłacić jednorazowo (nie ma wtedy możliwości wpłaty ratalnej).

Uprawnieni: studenci studiów dziennych, wieczorowych i zaocznych dowolnego kierunku uczelni warszawskich AWF, WSKFiT i EWS z ważną legitymacją studencką na dany rok akademicki (kserokopię legitymacji należy złożyć wraz z pozostałymi dokumentami na pierwszych zajęciach). Ewentualnie zamiast kserokopii legitymacji można złożyć odpowiednie zaświadczenie z dziekanatu o studiowaniu. Ta promocja nie dotyczy absolwentów ww. uczelni.
Rabat nie łączy się z innymi promocjami. Osoby, które są zwolnione z części ogólnej (np. zaliczyły ją wcześniej lub są instruktorami sportu innych dyscyplin) nie mogą korzystać z tej promocji.


Polska Akademia Sportu informuje, że NIE WSPÓŁPRACUJE z żadną z ww. uczelni w żadnym zakresie (kadra, obiekty, programy, organizacja, itp.). Powyższy rabat wynika jedynie z realizowanych treści programowych prowadzonych kierunków studiów. 

 

 

bezpłatne kursy dla bezrobotnych

Jeśli jesteś zarejestrowany w urzędzie pracy jako osoba bezrobotna (lub zarejestrujesz się) możesz wystąpić do urzędu pracy o sfinansowanie wybranego kursu. Polska Akademia Sportu posiada aktualny wpis (co roku przez nas odnawiany) do rejestru instytucji szkoleniowych urzędu pracy nr. RIS: 2.14/00105/2016. Wydrukuj z naszej strony ofertę wybranego kursu i zanieś ją do urzędu pracy. Po otrzymaniu zgody na sfinansowanie kursu, zapisz sie na naszej stronie i poinformuj nas mailem, że taką zgodę otrzymałeś. Pracownik Urzędu Pracy skontaktuje się z nami i ustalimy szczegóły. Urząd oprócz kursu i opłaty egzaminacyjnej może jeszcze sfinansować Twoje przejazdy, zakwaterowanie i wyżywienie (na kursie narciarstwa), zakup niezbędnego sprzętu oraz przyznać stypendium szkoleniowe. Do tej pory z naszej oferty bezpłatnych kursów skorzystało już kilkadziesiąt osób. Oczywiście musisz pamiętać o spełnieniu najważniejszego warunku, czyli znajomości danej dyscypliny. Cała procedura trwa około 3-4 tygodnie, więc nie odkładaj tego na ostatnią chwilę. O szczegóły pytaj w swoim Urzędzie Pracy (powiatowym lub wojewódzkim). Spis urzędów znajdziesz na stronie www.praca.gov.pl

 

 

bezpłatny kurs dla zgłaszającego grupę

Jeśli zbierzesz grupę min. 15 osób na udział w dowolnie wybranym kursie w dowolnym mieście (najlepiej wojewódzkim), ten kurs otrzymasz bezpłatnie, wpłacasz jedynie opłatę administracyjno-egzaminacyjną 100zł za wydanie legitymacji i certyfikatu! Samodzielnie przeprowadzasz akcję promocyjno - reklamową wykorzystując własne kanały dotarcia (znajomi, fora dyskusyjne i tematyczne portale internetowe). W niektórych wypadkach możemy wesprzeć tę akcję własnymi kanałami, mailingiem do osób, klubów, szkół i innych instytucji z naszej bazy. Gdy zbierzesz grupę, przesyłasz do nas listę z nazwiskami i proponowanym terminem kursu (ew. także możesz podać propozycję obiektu lub prowadzących). Jeśli 15 osób z tej listy zapisze się na dany kurs i wpłaci należną kwotę otrzymujesz cały kurs bezpłatnie (wpłacasz jedynie opłatę 100zł za wydanie legitymacji i certyfikatu). W razie pytań napisz na adres kursy@pas.edu.pl

 

 

 

kontakt

tel.: w godz. 10.00 - 20.00, 7 dni w tygodniu  50 485 13 11

mail: kursy@pas.edu.pl