KURSY INSTRUKTORSKIE I SZKOLENIA INSTRUKTORSKIE - POLSKA AKADEMIA SPORTU

Jak zostać instruktorem sportu lub instruktorem rekreacji ruchowej? Należy ukończyć KURS INSTRUKTORSKI!!!

Zajęcia ruchowe z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi osobami mogą prowadzić osoby posiadające uprawnienia instruktorskie (legitymacje instruktora sportu lub instruktora rekreacji ruchowej). Prowadzenie zajęć bez uprawnień niesie za sobą poważne skutki prawne załamania ustawy i rozporządzeń, narażeniem zdrowia i życia osób biorących udział w tych zajęciach (przepisy kodeksu cywilnego i karnego).

 

Dotyczy to każdego rodzaju zajęć ruchowych prowadzonych przez osoby fizyczne i prawne (kluby, gminy) oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, prowadzących w obiektach, na terenach zamkniętych i w środowisku otwartym, w sposób stały i sezonowy, nieodpłatnie i za odpłatnością, jednorazowo jak i w zorganizowanej działalności w dziedzinie rekreacji ruchowej w zakresie:
1) zajęć, podczas których prowadzone są różne formy rekreacji ruchowej,
2) innych form aktywnego wypoczynku rekreacyjno-sportowego, a w szczególności: biwaków, obozów, rajdów, zlotów, spływów, turniejów, festynów i zawodów amatorskich.

 

Jeśli jesteś aktywny, lubisz sport i umiesz zarazić swoją pasją innych możesz zostać instruktorem sportu i rekreacji. Nie musisz kończyć studiów wychowania fizycznego, żeby mieć tytuł zawodowy do pracy w sporcie lub rekreacji. Specjalistyczne kursy instruktorskie, kursy trenerskie lub kursy menedżerskie prowadzone przez Polską Akademię Sportu pozwolą Ci uzyskać przydatne uprawnienia do pracy. ZAPRASZAMY!

Jak zostać instruktorem?

 

kursy instruktorskie  Strefa dla kursantów 
  Oferty pracy dla instruktorów
  Absolwenci naszych kursów 

kursy na instruktorów sportu i rekreacji ruchowej

KURSY INSTRUKTORSKIE SPORTU i REKREACJI, SZKOLENIA, KURSY TRENERSKIE I KURSY MENEDŻERSKIE


Anonimowe opinie kursantów o naszych kursach

w 100% rzeczywiste, nie moderowane


TANIEC
Świetny kurs i kierownictwo bardzo zorganizowane. Poza tym pani od tańców narodowych jest idealnym instruktorem. Do każdego potrafi trafić :). Polecam każdemu

TANIEC Witam, moim zdaniem wszystko jest super. Zajęcia z Panem Golonką rewelacyjne i bardzo profesjonalne. Były to zajęcia na których mieliśmy okazję naprawdę nauczyć się nauczać i korzystać z dostępnej literatury i wiedzy. Pozostałe zajęcia i wykłady również do tej pory były na wysokim poziomie.

TANIEC Program zajęć praktycznych - ciekawy, najbardziej podobały mi sie zajęcia z klasyki, zajęcia z P.Michnio, salsa, i towarzyski latynoamerykański. 2.Wykłady - mniej ciekawe choć czasem prowadzący rekompensował fajnym przedstawieniem niezbyt wciągający temat, np. teoria sportu. 3. Ogólnie kurs oceniam na plus - pożyteczny choć może trochę za szczegółowa wiedza ogólna, można byłoby przesunąć nieco proporcje w kierunku zwiększenia ilości godzin zajęć praktycznych kosztem teorii.

TANIEC Chciały¶my podziękować za cały kurs. Wiele sie nauczyły¶my i udało nam sie nawet zdać egzamin:) Zajęcia były ciekawe,atmosfera bardzo dobra. Nawet komisja egzaminacyjna była wymagaj±ca ale i przesympatyczna! Polecimy koleżankom które się zastanawiały.

TANIEC Krótki i skuteczny kurs dla tych co rzeczywi¶cie potrafi± tańczyć:) Cena dobra, miejsce zajęc fajne. Program ciekawy. Dobrze by było jednak wczesniej zamieszczac plan na dany weekend.

TANIEC Adam, który poprowadził zajęcia (taniec-teoria ruchu) jest nieprawdopodobnym człowiekiem. Zaraża czymś, co trudno nazwać, pomaga odnaleźć równowagę, dziękuję:))Było fantastycznie.

TANIEC Kurs rewelacyjny. Ciekawe i różnorodne zajęcia. A grupa jeszcze lepsza, je¶li w każdej edycji s± tak wspaniali ludzie to polecam wszystkim gor±co:)

TANIEC Maciek GLEBA to mistrz nad mistrzami, pani Iwona Pavlovic bardzo miła, ale wymagająca, Ania Jujka i Paweł Michno zafascynowali mnie  tańcem nowoczesnym. Jestem bardzo zadowolona z kursu.

TANIEC im bliżej końca tym żal się rozstać,super ludzie, prowadz±cy wysoka klasa i kultura,egzamin końcowy pozytywny stres-miła atmosfera:)polecam wszystkim tym którzy uważaj±, że disco to nie wszystko..;)

TANIEC Bardzo chciał bym podziękować wszystkich nauczycielej i organizatorów kursu tańca sportowego!!! Jestem naprawde zadowolony ze wszystkich zajęć oraz z kursu osobi¶zcze. Byla stworzona bardzo ciepla atmosfera oraz otrzymalem bardzo cenne do¶wiadczenie!!! Pozdrawiam wszystkich!!!

TANIEC Jestem szczerze zadowolona z kursu! Zajęcia teoretyczne s± prowadzone w interesuj±cy, ciekawy sposób. Praktyka również mi się bardzo podoba. Głównie mogę wymienić spotkania z A.Krawczykiem, A.Jujk± i P.Michno.

TANIEC Dopiero po dwóch dniach kursu, ale bardzo interesuj±ce, \"przekrój\" po różnych stylach, dużo zabawy-w sensie różnorodnie, nie można się nudzić. Prowadz±cy - tylko profesjonali¶ci i mistrzowie w swoim stylu!

TANIEC Zajęcia z każdej techniki tanecznej były prowadzone przez profesjonalistów. W szczególno¶ci dotyczy to zajęć prowadzonych przez p.Andrzeja Golonkę, p. Adama Króla, państwa D±bskich oraz p. Joannę (taniec ludowy). Jednynym minusem było ograniczenie czasowe. Zbyt duża ilo¶ć materiału przypadała na zajęcia z danej techniki - dot. to głównie tańca towarzyskiego. Atmosfera w trakcie zajęć była bardzo miła. Na wiele pytań cierpliwie odpowiedzi udzielał p. Piotr Mochol. Wykazał się dużym zainteresowaniem i dbało¶ci± o komfort kursantów. Był otwarty na uwagi i opinie zgłaszane przez kursantów. Widać było jego ogromne zaangażowanie. Warunki, w jakich odbywały się zajęcia były bardzo dobre. Dobrze o¶wietlona, duża sala napawała optymizmem.

TANIEC Obiekt w Akademii Tańca był bardzo dobry duża sala wszyscy mogli swobodnie ćwiczyć, je¶li chodzi o program to uważam że był ciekawy i różnorodny ale brakowało przynajmniej jednego spotkania z rytmik± uważam ze zajęcia z rytmiki powinny odbyć się na samym pocz±tku kursu, co do prowadz±cych to było różnie, mi osobi¶cie nie odpowiadały zajęcia z tańców towarzyskich bo specjalizuje się w innej dziedzinie i zajęcia były prowadzone na wysokim poziomie gdzie bez znajomo¶ci podstaw nic z nich nie wyniosłam, ale tancerze towarzyscy na pewno tak, być może a takim wypadku warto by pomy¶leć o różnicowaniu grup zaawansowania na poszczególnych zajęciach, ogólnie co do kursu jest zbyt krótki żeby nauczyć się na dobrym poziomie nowej techniki, dlatego uważam że po ukończeniu tego kursu uczestnicy będ± instruktorami w tych technikach w których s± najlepsi, warto też jest mocniej zaznaczyć że jest to kurs dla osób już tańcz±cych b±dĽ prowadz±cych zajęcia, bo osoby pocz±tkuj±ce sobie nie poradz±.

TANIEC Zajęcia z Konradem D±bskim w mgnieniu oka przeniosły mnie na gor±c± Kubę. Boski trener - zna się na rzeczy. Bez zaj±knięcia potrafi wyja¶nić na czym rzecz polega, w dodatku z humorem. Skutecznie zaraża pasj± tańców karaibskich :) Polecam każdemu kto chce poczuć temperaturkę!!!

SAMOOBRONA Świetny kurs! Fajnie, że teoria i praktyka jest w jednym miejscu i AWF świetnie się do tego nadaje. Myślę, że poziom przekazywanej wiedzy i umiejętności jest wysoki. Już sam zaczynam wdrażać poznane rzeczy w prowadzeniu zajęć i przynosi to pozytywne efekty. Planowana kadra kursu jest sympatyczna i profesjonalna, co powoduje dobre samopoczucie i chęć uczestnictwa w kursie. Cieszy mnie wybór i oby tak dalej!!!

SAMOOBRONA Kurs super. Sporo można się nauczyć, poznać ciekawe aspekty innych sztuk walki. Moim zdanie profesjonalnie przeprowadzony pod względem merytorycznym i jako¶ciowym.

SAMOOBRONA Kurs jest prowadzony bardzo fachowo przez doskonałą kadrę złożoną ze specjalistów wysokiej klasy-olbrzymia wiedza/doświadczenie połączone z właściwym (dobrym) podejściem do kursanta sprawiają iż szkolenie się pod okiem tych fachowców to czysta przyjemność i zysk na przyszłość!!! Obiekty - hmmm....jak to obiekty, mogły by być trochę lepsze ;-)

SAMOOBRONA kurs przeprowadzony w sposób dobry, obiekty klubu karate ok, program zawierał szeroki program: dużo dziedzin. W porównaniu do innych kursów (prowadzonych przez innych organizatorów) ten był bezkonkurencyjny. Serdecznie polecam

SAMOOBRONA Kursy prowadzone profesjonalnie. Wysoki poziom nauczania.

SAMOOBRONA Kurs prowadzony z fajnym pomysłem, a zapraszani intruktorzy rzeczywiscie posiadaj± duża wiedze i umieja j± dobrze przekazac

PŁYWANIE Bardzo fajny kurs, miło, przyjemnie, szybko i bez komplikacji

PŁYWANIE Ogólnie kurs bardzo mi się podoba, nie mam żadnych zastrzeżeń. Co do prowadzących to uważam, że wykłady są prowadzone przez nich rzetelnie i ciekawie a co ważniejsze fajnie, że są to wykładowcy w większości z AWF-u. Program jest bardzo ciekawy i fajnie zorganizowany, wiele zajęć było bardzo ciekawych i na pewno będą przydatne w przyszłości. Sala wykładowa super, pływalnia może być. Ogólnie oceniam kurs bardzo dobrze, były to dobrze zainwestowane pieniądze. Pozdrawiam!

PŁYWANIE REWELACJA :D

PŁYWANIE program kursu jest bardzo ciekawy, prowadz±cy zajęcia s± znakomitymi specjalistami w dziedzinie pływania, s± mili, sympatyczni i prowadz± zajęcia w sposób interesuj±cy.

PŁYWANIE Na plus:
- obiekt szkoleniowy: duży, czysty (...bywało różnie w łazienkach, ale jak się montuje takie wysokie sedesy to dzieci sobie nie radz± :)
- prowadz±cy odpowiednio przygotowani do zajęć
- program zrealizowany w cało¶ci, człowiek czuje się dobrze przygotowany merytorycznie do rozpoczęcia pracy
Na minus:
- z literatury podane tylko linki do stron lub same tytuły, moim zadaniem to za mało - powinny być podane namiary na jak±¶ czytelnię / możliwo¶ć zakupu lit. ze zniżkami dla chętnych / skrypty powinny być dostępne w wersji wydrukowanej, a nie tylko w postaci pliku
(może to drobiazgi, ale cena kursu to nie drobiazg, dlatego zgłaszam takie uwagi)
- uwaga dotycz±ca zajęć: prowadz±cy wdawali się czasem w niepotrzebne dyskusje z kursantami (zaznaczam: dyskusje a nie wymianę uwag) a grupa stała w wodzie i szczękała zębami podczas gdy testosteron buzował :)

PŁYWANIE Ciekawy program, bardzo dobre przygotowanie metodyczne osoby prowadz±cej.

PŁYWANIE Kurs przeprowadzony bardzo sprawnie, program i prowadz±cy bardzo dobrzy. Tylko woda w basenie za zimna.

PŁYWANIE kurs dobrze przeprowadzony,prowadzacy wywiazuja sie ze swoich zadan.Obiekt bez zarzutow.

PŁYWANIE  Świetne zajęcia na basenie można bardzo poprawić swoją technikę i wzbogacić wiedzę z zakresu metodyki nauczania. Prowadząca fajnie prowadzi zajęcia chociaż nieźle daje w kość. Duży plus dla prowadzącej!!!

PŁYWANIE Super kurs

PŁYWANIE Kurs przeprowadzony bardzo dobrze. Tre¶ci przekazywane w do¶ć ciekawy sposób, główny nacisk na zadania praktyczne. Miła, bezstresowa atmosfera. Punktualno¶ć. Polecam:)

PŁYWANIE kurs przygotowany fachowo, kompetentna karda prowadząca, ciekawe wykłady, choć dziwi mnie fakt, iż osoby studiujące TiR mające te same przedmioty co wychowanie fizyczne nie są zwalniane z egzaminu z części ogólnej. Jeżeli chodzi o cześć specjalistyczną to prowadzący bardzo dobrze wywiązuje się ze swoich zobowiązań, ciekawie prowadzone zajęcia, po prostu super. Obiekt też niczego sobie :)

PŁYWANIE Kurs zorganizowany poprawnie, kadra w sposób indywidualny podchodzi do każdego z uczestników. Atmosfera miła, czasami nawet wesoła. Harmonogram ustalonych zajęć dobry. Jedynym \"felerem\" jest miejsce prowadzonych zajęć... do¶ć zabytkowy basen:-). Szczerze polecam kurs.

PŁYWANIE troche daja w kosc, ale to i dobrze bo dobrze ucza...A po tym kursie napewno mozna czuc sie pelnoprawnym instruktorem :))

PILATES generalnie jet ok ale to zasluga prowadzacej cwiczenia dance ktora jest bardzo kompetentna,sympatyczna i potrafi przekazac swoja wiedze

PIŁKA NOŻNA Hala i boisko o sztucznej murawie w pełni wystarczające. Prowadzący p. Z.Tyc wykazuje się dużą wiedzę z zakresu piłki nożnej jest kompetentny i prowadzi zajęcia w sposób interesujący. Jestem zadowolony z uczestnictwa w kursie.

PIŁKA NOŻNA Kursik jest elegancki :) ... Na pewno polecę znajomym .

PIŁKA NOŻNA Zdecydowany pozytyw - część praktyczna prowadzona we wzorowy sposób, część ogólna również bez zastrzeżeń .

PIŁKA NOŻNA Bardzo ciekawe i warto¶ciowe, a także intensywne (jako pozytyw), zajęcia czę¶ci specjalistycznej, kompetentny prowadz±cy (Z. Tyc). Zaplecze techniczne w zupełno¶ci wystarczaj±ce. Zajęcia teoretyczne obszerne (również jako pozytyw), interesuj±ce i tre¶ciwe. Moja opinia bardzo pozytywna.

PIŁKA NOŻNA Zajęcia są prowadzone w bardzo fachowy sposób. Duży pochwały dla naszego prowadzącego. Zajęcia praktyczne na boisku połączone z omawianiem ich super pomysł.

PIŁKA NOŻNAMuszę przyznać że jestem mile zaskoczony poziomem kursu. Fachowa kadra w większo¶ci bardzo ciekawie i przystępnie prowadziła zajecia. Dzięki kursowi znacznie powiększyłem mój warsztat pracy. Z większo¶ci± kadry( może poza jednym),aż miło i chetnie szło się na zajecia. Naprawdę gor±co polecam. To nie jest kurs tylko dla papierka, można sie dużo nauczyć.

PIŁKA NOŻNA  zajecia z piłki noznej super prowadzacy atmosfera zajebista naprawde duzo sie nauczyłem

PIŁKA NOŻNA Wrażenia z kursu bardzo pozytywne. Baza do prowadzenia zajęć teoretycznych jak również praktycznych na dobrym poziomie. Dopracowania w tym zakresie wymaga jedynie dogadanie się z Dyrekcj± co do Planu prowadzenia zajęć ponieważ zdarzały się zjazdy podczas których okazywało się, że boisko lub sala wykładowa s± zajęte. Prowadz±cy zajęcia praktyczne bardzo dobrze przygotowany pod względem merytorycznym. Jeżeli kto¶ będzie pytał o tego rodzaju kurs będę gor±co polecał.

KULTURYSTYKA Byłem na dwóch szkoleniach u Filleborna i tu na kursie w PAS-ie. I z czystym sumieniem mogę powiedzieć ze ten jest lepszy!! Kurs prowadzony profesjonalnie tu duże zasługi kierowane w stronę Darka. Genialny zawodnik i bardzo dobry nauczyciel, który nie boi się przekazać swojego do¶wiadczenia i wiedzy innym. Na testy należy się przygotować, bo nie należ± one do łatwych. Ja miałem zaledwie 2 tygodnie i jest to bardzo mało czasu wiadomo kurs intensywny. Polecam wszystkim, którzy chc± się czego¶ nauczyć i skończyć konkretny kurs. Ten do tych należy!! Pozdrowienia jeszcze raz dla Darka. Dzięki za wszystko!!

KULTURYSTYKA prowadzący kursy powinni podróżować po kraju i pokazywać ludziom jak inteligentni i elokwentni potrafią być ludzie tak dobrze zbudowani jak Oni. Wielki plus zarówno dla Pana Marcina jak i Dariusza.

KULTURYSTYKA Co do zajęć specjalistycznych, bardzo fajnie prowadzone, dużo przydatnych informacji, instruktorzy potrafią zainteresować. Jeżeli chodzi o częśc ogólną zbyt wiele wykładów kompletnie w przyszłości nieprzydatnych. Uważam że zbyt wiele materiału z części ogólnej jest najzwyczajniej nie potrzebna.

KULTURYSTYKA Bardzo dobry kurs. Od samego pocz±tku podoba mi sie podej¶cie wykładowców którzy u¶wiadomil nas, żeby zdać egzamin należy dużo się uczyć. I o to chodzi. Do¶ć instrutorów na siłowniach którzy wydaj± jedynie klucze do szatni i nie interesuj± się tenuj±cycm a jego wiedza o treningu kulturystycznym jeest znikoma.Po takim kursie napewno nie przyniesiemy wam organatorom wstydu a wręcz przeciwnie. Bardz podoba mi się sposób w jaki przekazuj± nam informacje wykadowcy.

KULTURYSTYKA
+ bardzo fajny prowadz±cy
+ bardzo dokładne wytłumaczenie zasad techniki wykonywania ćwiczeń
+ miła współpraca
+ 2 tygodniowy kurs... dla pracuj±cych i studiuj±cych rewelacyna możliwo¶ć
+omówienie poliskich realiów dotycz±cych branży
- brak informacji o godzinach zajęć na stronie (
- słaba strona internetowa (czemu kurs wakacyjny był pod zakładk± \"kurs wiosna 2009\")
- dopuszczenie do kursu kilku początkujących, co obniżało poziom i przedłużało wykłady (problem mógłby być rozwiązany, poprzez wymóg zaświadczenia z siłowni o uczęszczaniu miniumum 3 lata, lub z kilku siłowni, co w sumie dałoby jakiś okres czasu; bądź mini egzamin wstępny... to jest kurs instruktorski, a nie dla pocz±tkuj±cych;
- jako instruktor powinienem mieć równiez szerzej omówione kwestie prawne (odpowiedzialoności, w przypadku wypadku podczas ćwiczeń)
Generalnie jestem z kursu bardzo zadowolony, jednak mam nadzieję, że dążąc do jeszcze większej jakości Państwa kursów weźmiecie Państwo pod uwagę Moje zastrzeżenia

KULTURYSTYKA Bardzo dobre osoby prowadzące: posiadają dużą wiedzę teoretyczną i praktyczną, potrafią się podzielić ze swoim doświadczeniem. Są uczciwi względem opinii, potrafią nawiązać dobry kontakt. Zajęcia są prowadzone w bardzo dobrych warunkach. Podsumowując, poziom zajęć jest na poziomie bardzo dobrym.

KULTURYSTYKA prowadzenie i kurs ogólnie bardzo fajne. Zajęcia z Darkiem porządne, sensowne i na poziomie, a z Marcinem trochę mniej wartościowe (za wysoki poziom próbuje on narzucić, tak uważam).

KULTURYSTYKA KURS BARDZO DOBRZE ZORGANIZOWANY. D. KARPIŃSKI - PRZYSTOJNIAK I WIEDZA W JEDNYM :-) ZAJĘCIA Z NIM W SIŁOWNI CZYSTA PRZYJEMNO¦Ć ;-)

KULTURYSTYKA Co do części ćwiczebnej - dla mnie rewelacja. Zostało nam przekazane wszystko co być powinno. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Oczywiście piszę tylko w imieniu ćwiczeń z kulturystyki... Z kursu jestem bardzo zadowolony. Tylko ta strona jakaś taka nijaka. Czasami średnio się po niej surfowało ^^

KULTURYSTYKA Kurs przeprowadzony znakomicie. Program podstawowy ujmujacy wszystko co najwazniejsze, same zajecia prowadzone naprawde rewelacyjnie. Nie bylo mozliwosci uczestniczac w tym kursie nie nauczyc sie chociaz odrobine. Kurs w Aplauzie naprawde godny polecenia kazdemu kto chce cos z takiego kursu wyniesc.
W skali 1-5 ocena na 6.

KULTURYSTYKA Prowadzący kurs - część specjalistyczną są bardzo wymagający, ale przesympatyczni, chociaż może mają od nas już na samym początku zbyt duże wymagania,
którym nie wszystkie dziewczyny umieją sprostać... Obiekt - klub Aplauz, dobry standard, chociaż zdecydowanie za mało pryszniców ma i za bardzo klimatyzowane sale.

KULTURYSTYKA bardzo fachowe podejscie do kursntów! fajna atmosfera, bardzo fajny lokal!

KULTURYSTYKA Kurs oceniam bardzo dobrze

KULTURYSTYKA Jak dla mnie kurs jest dobrze zorganizowany i prowadzony przez do¶wiadczonych ludzi o imponuj±cej wiedzy, obiekty s± na poziome zadowalaj±cym

KULTURYSTYKA Ja byłem na wakacyjnej edycji kursu kulturystyki i jestem bardzo zadowolony z zajec. W pełni profesjonalnie poprowadzone zajęcia przez znakomitego wykładowce i trenera Darka Karpińskiego. Oby było więcej tego typu prowadz±cych i kursów.

KULTURYSTYKA Kursy wporzadeczku, wykłady u Darka s± ¶wietne, ciekawe i na prawde fachowo przekazane. Je¶li chodzi o egzamin z czę¶ci ogólnej, moim zdaniem 4 pełne odpowiedzi na 6 zaliczaj± - przesada, powinny być 3 przecież to 50%. Dla nie wiedz±cych - egzamin z czę¶ci ogólnej jest bardzo trudny.

KULTURYSTYKA świetny prowadzący, wyczerpuj±co odpowiada na pytania. Obiekt wystarczaj±co dobry. dużo maszyn i wolnych ciężarów, po za tym już ćwiczyłem w Aplauzie i jest to dobry klub.

CZĘŚĆ OGÓLNA Uważam, że czas na napisanie egzaminu jest zbyt krótki. Odpowiadając na pytania nie można obszernie napisać - może się okazać, że to co napiszę nie będzie satysfakcjonowało egzaminatorów, ale nie mógłbym więcej napisać, bo pytań jest 6 - obszernych, opisowych a czasu naprawdę niedużo. Nie ma czasu na sprawdzenie pracy - w moim przypadku pomyliłem metodykę nauczania z metodyką prowadzenia zajęć, ale zorientowałem się dopiero po egzaminie, bo sprawdzić po prostu nie było kiedy. Podsumowując - uważam, że czas egzaminu powinien zostać wydłużony co najmniej o 30 minut.

CZĘŚĆ OGÓLNA wszystko w porządku, szkoda że wykładowcy często zbaczają z tematu zajęć i wdają się w bezsensowne dyskusje, bo powinni realizować program i patrzeć też pod kątem pytań egzaminacyjnych, bo na niektóre niestety nie dowiedzieliśmy się odpowiedzi.

CZĘŚĆ OGÓLNA co to był za poryty egzamin!nie dało się nic ¶ci±gn±ć!

CZĘŚĆ OGÓLNA sporo ciekawych rzeczy, jednak kilka przedstawionych gorzej: fizjologia i pierwsza pomoc to prawie same regułki. Materiał został nam dostarczony - powinniśmy być zadowoleni. Jednak niesmak pozostał, bo wiem jak ciekawie można przekazać ten zakres wiedzy. Z drugiej strony zajęcia typu pedagogika, anatomia a zwłaszcza teoria sportu - po prostu rewelacja - czemu nie było tego typu zajęć więcej. Na pewno kursanci wynieśli by więcej wiedzy i \"ciekawostek\" (bo nie oszukujmy się - na kursie całej wiedzy nie \"ogarniemy\", a jedynie te najważniejsze i najbardziej przydatne rzeczy). Moim zdaniem dobrze by było w przyszłości nieco przemyśleć plan \"działania\" i niektóre zajęcia wydłużyć na rzecz innych (podpowiem, że to nie tylko moja opinia ^^). Moje spostrzeżenia: -Anatomia - było ok. Ciężki i obszerny materiał, ale dobrze podany. -Fizjologia - wyszło średnio. Zbyt mało ciekawostek które by zaciekawiły człowieka - zamiast tego sporo recytowania, które ciężko się trawiło. Brakowało też ćwiczeń, które pokazały by w praktyce omawiane rzeczy (marzenia...) -Teoria sportu - super się sprawdziła w przypadku kursu. Doktor bardzo przystępnie tłumaczył rzeczy które potem zostawały w głowie ^^ -Emisja głosu - przydatna rzecz, chociaż nie wiem czy na tyle godzin - ogólnie na duży plus - Pierwsza pomoc - tak sobie. - Korektywa - było ok, chociaż można by lepiej (brakowało tutaj jednak części ćwiczebnej, chociaż wykładowczyni jakoś sobie poradziła) - rekreacja i wolny czas - no fakt - wykładowczyni bardzo ok. Tylko zakres materiału jakiś taki nijaki...

CZĘŚĆ OGÓLNA - dlaczego na tym egzaminie nie mogłem wogóle ściągać? gorzej niż na maturze. Uważam że zaliczenie powinno być tylko na podstawie obecności, egzaminy były w szkole. Reszta jak najbardziej ok.

CZĘŚĆ OGÓLNA - beznadziejna sala wykładowa- bez okien!

CZĘŚĆ OGÓLNA - Jestem zadowolona z prowadzonych zajęc,wiadomosci przekazywane s± wsposób zrozumiły .atmosfera miła, ludzie sympatyczni aczkolwiek egzaminu barzo się boję wla¶nie zrobiłam sobiemałaprzerwę w nuuce i wypełniam ankietę

KOSZYKÓWKA - Prowadzenie zajęc ćwiczenia i sposób przekazywania wpełni profesjonalne ! Cwiczenia które maja zastosowanie w seniorskich rozgrywkach na najwyzszym szczeblu bardzo fajna atmosfera i Bardzo Wysoka Kultura Osobista obiekty pozytywna

KOSZYKÓWKA Kurs bardzo mi się podobał, poznałam wiele nowych ćwiczeń, rozwiązań taktycznych, które na pewno wykorzystam w swojej pracy.

KOSZYKÓWKA Warunki do zajęć, zaangażowanie i przygotowanie prowadz±cego na wysokim poziomie. Szkoda tylko, że materiałów pomocniczych nie było od pocz±tku zajęć. Ocena: 4+

KOSZYKÓWKA Jarosław Lipski miło zobaczyć że s± jeszcze tacy ludzie na ¶wiecie, którzy po¶więcaj± sie swojej pracy na 100%, wspaniały fachowiec. To zaszczyt uczyc się od takiego trenera.

LEKKA ATLETYKA Witam. W moim przekonaniu kursy przez was organizowane są na najwyższym poziomie w kraju.Nie zmienia też tego fakt,że takowych ofert jest w kraju niewiele jeśli chodzi o lekką atletykę. Dla mnie wpływ na bardzo wysoką ocenę Waszej oferty ma przede wszystkim to, że zajęcia prowadzone są przez fachowców najwyższej klasy. Prowadzą oni zajęcia w sposób rzeczowy, a przede wszystkim udzielają praktycznych porad z własnego warsztatu pracy w sposób bardzo konkretny. Jeżeli ktoś nie wstydzi się swojej niewiedzy to na prawdę jeszcze wiele sie może nauczyć. Jężeli chodzi o konkretnych prowadzących, to przysławiowy kapelusz z głowy przed trenerem Andrzejem Chewińskim - dla mnie to już człowiek LEGENDA, CHODZˇCA ENCYKLOPEDIA RZYTÓW. Robert Kędziora - konkretny facet - ogromna wiedza o płotkach - w trzy godziny dowiedziałem się więcej niż przez ostatnie trzy lata ucząc się od lokalnych trenerów w moim regionie. Pozdrawiam - kursant.

LEKKA ATLETYKA Jak dla mnie wszystko w najlepszym porz±dku, polecam każdemu.

LEKKA ATLETYKA super kadra i program, obiekty mogly by byc lepsze

PIŁKA SIATKOWA Prowadzący kurs to ekspert najwyższej klasy. wymagający, ale zarazem bardzo miły. na początku mocno nas wystraszył egzaminem i poziomem, ale w trakcie kursu okazało się że potrafiliśmy znaleźć wspólny jezyk. dowiedziałam się bardzo dużo o tym jak prowadzić zajęcia z dziećmi i młodzieżą. dziękuję.

PIŁKA SIATKOWA prowadz±cy merytorycznie przygotowany do zajęć, to fachowiec, ma tylko jedn± wadę zawsze trzymał do samego końca, za bardzo sumienny (żart), kurs super.

PIŁKA SIATKOWA Prowadz±cy jest mistrzem w swojej dziedzinie, bardzo rzeczowo podchodzi do tematu. Ćwiczenia s± bardzo ciekawe i m±drze przekazane. Najwspanialsze jest to, co powiedział nam na poczatku zajęć \"my mamy nauczyć podstaw gry techniki a decyzja o treningach zostanie podjęta przez ucznia w póĽniejszym terminie. On MUSI sam o tym zdecydować\". Niewielu jest takich trenerów. Gratulacje w doborze kadry.

PIŁKA SIATKOWA wiedza bardzo prowadz±cego bardzo obszerna, przekazana w ciekawy sposób. Sam prowadz±cy jest bardzo wymagaj±cy my¶lę ze to na duży plus dla niego ponieważ je¶li kto¶ się zdecydował na ten kurs to chciał zdobyć now± wiedzę a tam na pewno można było jej zdobyć wiele także uważam że kurs jest super!!! pozdrawiam

PIŁKA SIATKOWA Wspaniała atmosfera,o rganizacja perfekcyjna, a już informacje sms-em rewelacja! Organizatorzy bardzo kompetentni. Wszystkim znajomym polecam Wasze kursy, a i sama pewnie skorzystam jeszcze z niektórych!

PIŁKA SIATKOWA Kurs został zorganizowany bardzo profesjonalnie, dokładna i rzetelna informacja dotycz±ca oferty pozwoliła na dokonanie wyboru kursu. bardzo dobrym rozwi±zaniem jest informowanie o zmianach poprzez stronę internetow± oraz sms. ¦wietny prowadz±cy, znaj±cy się na rzeczy, potrafi±cy w przystępny sposób przekazać wiedzę. Obiekt bez zarzutu, duża przestrzeń umożliwiaj±ca swobodę ćwiczeń. W programie zawarto wszystko co najważniejsze dla instruktorów pracuj±cych zarówno z pocz±tkuj±cymi jak i maj±cymi już kontakt z siatkówk±. Podsumowuj±c - gratuluję organizacji i doboru kadry. Jest super, trzymajcie tak dalej!!!

PIŁKA SIATKOWA Kurs bardzo dobrze przygotowany.Prowadz±cy to profesjonali¶ci w swoim fachu, z którymi można normalnie rozmawiać Program omawiany jest szczegółowo bez omijania tematów. Obiekty s± super.

PIŁKA SIATKOWA Jestem zadowolony. Zestaw ćwiczeń ciekawy i dokładnie prowadzony. Profesjonalna obsługa kursu przez organizatorów.

FITNESS Prowadzący to najlepszy instruktor fitness i metodyk pod słońcem. chciałabym kiedyś wiedzieć tyle co on. oceniam kurs na 5 z plusem

FITNESS Uważam, że kurs był poprowadzony tak jak należy!, żadne picu picu tylko konkret co mamy robić. prowadzący dobrze cisn±ł i dzięki temu naprawdę zkursu można duuuużo wynie¶ć:) Polecam!!! P.S. prowadzacy miewa zmienne nastroje... jak baba!

FITNESS uważam że egzamin jest zbyt trudny i zbyt wymagający, ja co prawda zadałam, ale tylko na 3. A te osoby co oblały to powinny zdać - ok, były słabe, ale w porównaniu do innych kursów na rynku to ich poziom był znacznie wyższy.

FITNESS Kurs z fitness-aerobic spełnił moje oczekiwania, dobra organizacja, zajęcia prowadzone zgodnie z programem, wynajęte obiekty godne polecenia. W czę¶ci specjalistycznej - prowadz±cy odpowiednio wykwalifikowani, szeroki zakres wiedzy o fitnessie.

FITNESS kurs bardzo intensywny, prowadzący to zdecydowanie specjalista...wamaga ale wychodzi to na bardzo dobre!:) egzamin rygorystyczny ale do zdania...je¶li słuchasz wskazówek instruktora to zdasz! polecam! niestety obsługa recepcji klubu niemiła i szatnie pozostawiają wiele do życzenia - to jedyny minus kursu! reszta ok:)

FITNESS uważam ze to najlepszy kurs w kraju, szkoliłam się na warsztatach u Inki i kilku konwencjach - nigdzie metodyka prowadzenia zajęć nie została tak rozbita na kawałeczki, nigdzie nie dowiedziałam się tylu szczegółów z zakresu prowadzenia najprostszych step touchów i grapów.

FITNESS ciężko było ale suuuuuuuuuuuuper

FITNESS Kurs przygotowany i przemy¶lany profesjonalnie. Prowadzenie zajęć - konkretne, fachowe, sympatyczne.

FITNESS Uważam, że atmosfera na kursie była przyjemna, ludzie przyjaĽni, a prowadz±cy uprzejmi i wykwalifikowani. Wiele się nauczyłam.

FITNESS zdecydowanie barodzo dobry kurs, sprawnie, systematycznie, lojalnie, sympatycznie, sensownie zorganizowany. Miła atmosfera. Gratuluje Prowadz±cych i zorganizowania takiego programu

FITNESS Na zajęciach specjalistycznych z fitnessu metodyka aerobiku została szczegółowo opisana. Teoretyczne i praktyczne wiadomo¶ci przekazane były przez pani± Agatę:) w łatwy, przystępny sposób. Nacisk był położony na bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń, uzmysłowiony został nam fakt odpowiedzialno¶ci za zdrowie naszych przyszłych klientów czy podopiecznych, metodyka ćwiczeń była podana bardzo skrupulatnie. Obecno¶ć tych wszystkich powi±zanych ze sob± komponentów niew±tpliwie jest mocn± stron± opisywjanego kursu. Kwestia sympatii do osoby prowadz±cej zajęcia czyli Agaty pozostaje indywidualn±, moim zdaniem nie budzi ona większych zastrzeżeń. Jest osob± komunikatywn±,z reguły sympatyczn± posiadaj±c± odpowiednmie wiadomo¶ci z tej dziedziny, kompetentn± i stawiaj±cd± wyważone wymagania. Niedociagnięcia s± nieznaczne, ale nikt nie jest doskonały:)

FITNESS wietnie prowadzony kurs, prowadzący potrafi bardzo dobrze przekazywac wiedze, przy czym jest wymagajacy, co motywuje do doskonalenia techniki, metodyki i kontaktu z grupa. Pelen profesjonalizm. Poziom kursu oceniam bardzo wysoko.

PIŁKA RĘCZNA zajęcia i obiekt na najwyższym poziomie. p Stefan jest prawdziwym profesorem piłki ręcznej

PIŁKA RĘCZNA świetny kompetentny prowadz±cy,sporo wysiłku ale warto.

TENIS STOŁOWY Zajęcia ciekawe, zwłaszcza praktyczne z p. Jarosławem Maruszczakiem. Z pewno¶ci± wykorzystam poznane metody treningowe w pracy ze swoimi podopiecznymi. Ciekawie o historii tenisa stołowego opowiadał p. Wiesław Pawłat. Zagadki z przepisów gry autorstwa p. Zdzisława Wa¶kowskiego też maj± swoj± warto¶ć i trzeba troszeczkę pogłówkować, żeby je prawidłowo rozwi±zać.

TENIS STOŁOWY Kurs przeprowadzany jest poprawnie, organizatorzy pojawiaj± się na każdych zajęciach i dbaj± o bezproblemowy przebieg kursu. Prowadz±cy kurs pan Marek Rzemek to osoba niezwykle kompetentna, bez w±tpienia jest to jeden z najlepszych fachowców od tenisa stołowego w naszym kraju. Prowadzi kurs w sposób interesuj±cy i zrozumiały dla kursantów.Do programu kursu nie mam większych zastrzeżeń, natomiast sala do tenisa stołowego mogłaby być trochę większa, a stołów więcej i w leszym stanie. Ogólnie kurs oceniam jako profesjonalnie przygotowany i sprawnie realizowany, czyli na plus.

TENIS STOŁOWY wszystko w jak najlepszym porzadku.

TENIS STOŁOWY prowadz±cy specjalizacje tenis stołowy jest ¶wietnym wykładowc±, i specjalist± pierwszej klasy w swoim fachu, nie można mieć najmniejszych zastrzeżeń do Pana Marka Rzemka, ciężko o lepszego wykładowce:) Sale wykładowe s± dobre, nie można na nie narzekać,

MENEDŻER SPORTU - prowadzący super, atmosfera grupy jeszcze bardziej - fajnie że jest mała grupka 10 osób, każdy może zadać pytanie, można omówić własne projekty. Uważam (zresztą nie tylko ja) że to dobrze zainwestowane pieniądze.

MENEDŻER SPORTU ogólnie kurs prowadzony dobrze, brak uwag co do programu i obiektu, jedyna kwestia to prowadz±cy mogliby między sob± uzgadniać nieco zakres swoich wykładów, żeby nie powtarzać zakresu innych, ale ogólnie zakres merytoryczny w porz±dku

MENEDŻER SPORTU rewelacyjny kurs, zwlaszcza za tak małe pieniadze

 pozostałe opinie niebawem

 

kontakt

tel.: w godz. 10.00 - 20.00, 7 dni w tygodniu  50 485 13 11

mail: kursy@pas.edu.pl