szkolenia dla instruktorów, warsztaty dla instruktorów

Jak zostać instruktorem sportu lub instruktorem rekreacji ruchowej? Należy ukończyć KURS INSTRUKTORSKI!!!

Zajęcia ruchowe z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi osobami mogą prowadzić osoby posiadające uprawnienia instruktorskie (legitymacje instruktora sportu lub instruktora rekreacji ruchowej). Prowadzenie zajęć bez uprawnień niesie za sobą poważne skutki prawne załamania ustawy i rozporządzeń, narażeniem zdrowia i życia osób biorących udział w tych zajęciach (przepisy kodeksu cywilnego i karnego).

 

Dotyczy to każdego rodzaju zajęć ruchowych prowadzonych przez osoby fizyczne i prawne (kluby, gminy) oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, prowadzących w obiektach, na terenach zamkniętych i w środowisku otwartym, w sposób stały i sezonowy, nieodpłatnie i za odpłatnością, jednorazowo jak i w zorganizowanej działalności w dziedzinie rekreacji ruchowej w zakresie:
1) zajęć, podczas których prowadzone są różne formy rekreacji ruchowej,
2) innych form aktywnego wypoczynku rekreacyjno-sportowego, a w szczególności: biwaków, obozów, rajdów, zlotów, spływów, turniejów, festynów i zawodów amatorskich.

 

Jeśli jesteś aktywny, lubisz sport i umiesz zarazić swoją pasją innych możesz zostać instruktorem sportu i rekreacji. Nie musisz kończyć studiów wychowania fizycznego, żeby mieć tytuł zawodowy do pracy w sporcie lub rekreacji. Specjalistyczne kursy instruktorskie, kursy trenerskie lub kursy menedżerskie prowadzone przez Polską Akademię Sportu pozwolą Ci uzyskać przydatne uprawnienia do pracy. ZAPRASZAMY!

Jak zostać instruktorem?

 

kursy instruktorskie  Strefa dla kursantów 
  Oferty pracy dla instruktorów
  Absolwenci naszych kursów 

kursy na instruktorów sportu i rekreacji ruchowej

KURSY INSTRUKTORSKIE SPORTU i REKREACJI, SZKOLENIA, KURSY TRENERSKIE I KURSY MENEDŻERSKIE

 

Warsztat metodyczny

BAR COMPLEX

SZTANGI W TRENINGU PERSONALNYM

w Warszawie

NOWA OFERTA PAS MASTERCLASS

 

 najbliższe terminy tego kursu:

http://www.kursyinstruktorskie.edu.pl/arrowbullet.png 6 października 2018 w Warszawie

 

osoby zdecydowane na udział prosimy o zapisanie się
przez formularz zgłoszeniowy na warsztat
i dokonanie opłaty
 

 

OPIS: Warsztat metodyczny BAR COMPLEX SZTANGI W TRENINGU PERSONALNYM przeznaczony jest dla ZAWODNIKÓW, TRENERÓW PERSONALNYCH, CROSSFITERÓW oraz PASJONATÓW SPORTÓW SIŁOWYCH chcących wzbogacić swój warsztat o wiedzę specjalistyczną z zakresu pracy ze sztangą. Warsztat skupia się na elementach olimpijskiego podnoszenia ciężarów. Nauczysz się jak prawidłowo technicznie wykonywać ćwiczenia ze sztangą, oraz jak skutecznie nauczać i korygować swoich klientów. Szkolenie obejmuje część teoretyczną i praktyczną w odniesieniu do najnowszych badań naukowych. Szkolenie prowadzi Trener Akademickiej Kadry Narodowej w Podnoszeniu Ciężarów – dr Paulina Szyszka.

 

CERTYFIKAT: Każdy z uczestników otrzyma wyjątkowy dwustronny certyfikat PAS MASTERCLASS BAR COMPLEX SZTANGI W TRENINGU PERSONALNYM potwierdzający udział w warsztacie, w języku polskim i angielskim. Certyfikat wydawany jest bezpośrednio po szkoleniu!

 

WYMIAR SZKOLENIA: 1 dzień szkoleniowy, 5-8 h zegarowych plus przerwy (w zależności od liczby uczestników), planowane rozpoczęcie od g. 10.00

 

MIEJSCE: WAR-SZTAT Cross&Fight Sport Club, ul. Zwrotnicza 6, mapka: https://goo.gl/maps/7tjcsYgEkMN2 Informacja szczegółowa o godzinie i miejscu zajęć jest wysyłana mailem w środę wieczorem 3-4 dni przed zajęciami.  

 

WYMAGANIA:  

Uczestnikiem warsztatu może być osoba, która:

1. ukończyła 18 lat,

2. posiada ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków na czas warsztatu (podpisane oświadczenie na karcie uczestnika),

3. nie ma przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w warsztacie (podpisane oświadczenie na karcie uczestnika);
4. jest już instruktorem lub mocno interesuje się tematem tego szkolenia.

 

PROWADZĄCY: dr Paulina Szyszka – trener akademickiej kadry narodowej w podnoszeniu ciężarów, była zawodniczka w podnoszeniu ciężarów, doktor nauk o kulturze fizycznej (rozprawa doktorska na temat: „Zmienność wybranych wskaźników ruchu sztangi w grupie zawodniczek trenujących podnoszenie ciężarów”), członek wielu zespołów badawczych projektów finansowanych ze środków MNiSW na sport akademicki, autorka wielu publikacji w dziedzinie podnoszenia ciężarów, instruktor podnoszenia ciężarów, instruktor lekkoatletyki, instruktor kulturystyki, instruktor fitness - ćwiczenia siłowe. Pracownik dydaktyczny AWF.

 

CENA: 490 zł PROMOCJA: 350 zł brutto (zawiera: zajęcia teoretyczno-praktyczne, wynajem obiektów, materiały od prowadzących zajęcia, certyfikat ukończenia szkolenia).

Dla chętnych wystawiamy fakturę za udział w warsztacie, prosimy o taką informację mailem na adres kursy@pas.edu.pl . Istnieje możliwość sfinansowania warsztatu przez zakład pracy kursanta lub inne podmioty.

 

RAMOWY PROGRAM:

- Metody treningu siły,

- Serie i powtórzenia, a efekty treningowe,

- Naukowe aspekty treningu siły,

- Technika i modyfikacje podstawowych ćwiczeń ze sztangą (przysiad, martwy ciąg, wyciskanie leżąc):

SQUAT,

DEAD LIFT,

BENCH PRESS

- Metodyka nauczania rwania i podrzutu sztangi,

rwanie techniczne SNATCH

podrzut techniczny CLEAN and YERK

- Łączenie ćwiczeń w kompleksy treningowe.

 

ZGŁOSZENIA:
4 dni przed warsztatem lub do wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc

1. wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy na warsztat
2. dokonać pełnej opłaty na konto bankowe: 

POLSKA AKADEMIA SPORTU
ul. Andriollego 1, 01-494 Warszawa
mBank
 (BRE BANK WBE/Łódź) 72 1140 2004 0000 3602 7746 3005

tytułem: SZTANGI, imię i nazwisko kursanta

 - spełnienie 1 i 2 pkt. gwarantuje miejsce na warsztacie,

- konsument wypełniając elektroniczny formularz zgłoszeniowy wyraża zgodę na przesyłanie danych dotyczących umowy zawartej na odległość za pośrednictwem adresu email podanego w tym formularzu.

 

 Dodatkowe informacje i uwagi organizacyjne 

- liczba miejsc jest ograniczona,

- o przyjęciu na warsztat decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń i wpłat,

- z uwagi na ewentualne zmiany (miejsce, godziny itp.) prosimy sprawdzić informacje o warsztacie wysłane do zapisanych osób na maila na 3 dni przed rozpoczęciem zajęć,

- uczestnicy zgłaszają się do szatni 15 minut przed rozpoczęciem zajęć,

- na wszystkie zajęcia obowiązuje strój sportowy,

- zgodnie z art. 27  ustawy o prawach konsumentów z dnia 30 maja 2014r.  konsument ma 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość  z zastrzeżeniem art. 35 oraz art. 38 ust.1 i art. 38 ust.13,

- organizator zastrzega sobie możliwość odwołania warsztatu ze względu na zbyt małą liczbę chętnych,

- regulamin warsztatów PAS MasterClass na stronie organizatora w zakładce dokumenty.

 

 

 

 

 

 

 

kontakt

tel.: w godz. 10.00 - 20.00, 7 dni w tygodniu  50 485 13 11

mail: kursy@pas.edu.pl

statystyka