KURSY I SZKOLENIA INSTRUKTORSKIE - POLSKA AKADEMIA SPORTU

Jak zostać instruktorem sportu lub instruktorem rekreacji ruchowej? Należy ukończyć KURS INSTRUKTORSKI!!!

Zajęcia ruchowe z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi osobami mogą prowadzić osoby posiadające uprawnienia instruktorskie (legitymacje instruktora sportu lub instruktora rekreacji ruchowej). Prowadzenie zajęć bez uprawnień niesie za sobą poważne skutki prawne załamania ustawy i rozporządzeń, narażeniem zdrowia i życia osób biorących udział w tych zajęciach (przepisy kodeksu cywilnego i karnego).

 

Dotyczy to każdego rodzaju zajęć ruchowych prowadzonych przez osoby fizyczne i prawne (kluby, gminy) oraz jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, prowadzących w obiektach, na terenach zamkniętych i w środowisku otwartym, w sposób stały i sezonowy, nieodpłatnie i za odpłatnością, jednorazowo jak i w zorganizowanej działalności w dziedzinie rekreacji ruchowej w zakresie:
1) zajęć, podczas których prowadzone są różne formy rekreacji ruchowej,
2) innych form aktywnego wypoczynku rekreacyjno-sportowego, a w szczególności: biwaków, obozów, rajdów, zlotów, spływów, turniejów, festynów i zawodów amatorskich.

 

Jeśli jesteś aktywny, lubisz sport i umiesz zarazić swoją pasją innych możesz zostać instruktorem sportu i rekreacji. Nie musisz kończyć studiów wychowania fizycznego, żeby mieć tytuł zawodowy do pracy w sporcie lub rekreacji. Specjalistyczne kursy instruktorskie, kursy trenerskie lub kursy menedżerskie prowadzone przez Polską Akademię Sportu pozwolą Ci uzyskać przydatne uprawnienia do pracy. ZAPRASZAMY!

Jak zostać instruktorem?

 

kursy instruktorskie  Strefa dla kursantów 
  Oferty pracy dla instruktorów
  Absolwenci naszych kursów 

kursy na instruktorów sportu i rekreacji ruchowej

KURSY INSTRUKTORSKIE SPORTU i REKREACJI, SZKOLENIA, KURSY TRENERSKIE I KURSY MENEDŻERSKIE


Co wyróżnia kursy POLSKIEJ AKADEMII SPORTU?

 

kursy instruktorskie NAJLEPSZA CENA NA RYNKU – NAJLEPSZA JAKOŚĆ - udowadniamy wszystkim, że można połączyć wysoką jakość szkoleń z niską ceną --> skutecznie ograniczamy nasze koszty, aby kursant mniej płacił

kursy instruktorskie PROSTA PROCEDURA ZGŁOSZENIA – udział zgłaszasz za pomocą formularza elektronicznego. Resztę dokumentacji dostarczasz na pierwsze zajęcia.  

kursy instruktorskie EUROPEJSKIE PROGRAMY KURSÓW - programy naszych kursów tworzymy w oparciu o najnowsze trendy w kulturze fizycznej i wytyczne europejskich związków sportowych. Większość dostępnych na rynku kursów bazuje na ministerialnych programach kształcenia, nawet sprzed kilkunastu lat.

kursy instruktorskie DUUUUŻO PRAKTYKI i MAŁO TEORII - wiedzy i umiejętności zdobytych u nas nie znajdziecie w poradnikach z serii "Technika i metodyka ...". Praktyczne informacje, analiza techniki najwybitniejszych sportowców, fachowe rady metodyczne doświadczonych trenerów znacznie bardziej przydają się w pracy początkującego instruktora. Dlatego postawiliśmy na zajęcia praktyczne.

kursy instruktorskie OBOWIĄZKOWE WARSZTATY – integralną częścią kursu są warsztaty (praktyki) odbywane w klubach i organizacjach sportowych, dające możliwość zapoznania się z codzienną pracą w zawodzie.      

kursy instruktorskie WYBITNI SPECJALIŚCI – nasza kadra to fachowi praktycy, którzy bardzo dobrze znają swój zawód. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobyli podczas pracy w klubach sportowych.     

kursy instruktorskie LEGITYMACJA W 3 TYGODNIE - nie musisz czekać w nieskończoność na odebranie swojego nowego ważnego dokumentu, którego zwykle wymagają pracodawcy. W ciągu kilkunastu dni po egzaminie otrzymasz legitymację i certyfikat.   

kursy instruktorskie CERTYFIKAT PO ANGIELSKU – który jest załącznikiem do legitymacji, posiadającym numery, podpisy i pieczęcie urzędowe zgodne z wymogami UE. Dzięki niemu rozpoczniesz pracę za granicą.      

kursy instruktorskie STAŁY KONTAKT Z UCZESTNIKAMI I ABSOLWENTAMI – na bieżąco informujemy Was o atrakcyjnej ofercie nowych kursów i możliwościach pracy w branży oraz przesyłamy informacje o kolejnych szkoleniach 

promocje

rabat 50 zł przy
zapisie do 12 lutego

rabat 350 zł dla
AWF, WSKFiT i EWS

partnerzy

kursy na instruktorów trenerów piłki nożnej

 

szkolenie na instruktorów kulturystyki

 

szkolenie na instruktorów fitness aerobiku areobiku

 

szkolenie na instruktorów tańca sportowego

 

szkolenie na instruktorów samoobrony

 

szkolenie na instruktorów lekkoatletyki lekkiej atletyki

 

szkolenie na instruktorów narciarstwa

 

szkolenie na instruktorów pływania

 

szkolenie na instruktorów piłki ręcznej nożnej siatkowej koszykówki

 

szkolenie na trenera II 2 klasy w piłce nożnej

 

 

kontakt

tel.: w godz. 10.00 - 20.00, 7 dni w tygodniu  0 50 485 13 11

mail: kursy@pas.edu.pl